Michał Andrzejewski


Michał Andrzejewski

Witaj,

Nazywam się Michał Andrzejewski i jestem redaktorem naczelnym bloga “Marketingowa Moc”.

Od lat jestem pasjonatem nowoczesnego marketingu głoszącego zasadę “klient nasz partner” opartą na wzajemnym szacunku, uczciwej współpracy i “proponowaniu jakościowego produktu”, a nie jego wciskaniu na siłę.

Moja przyjaźń z marketingiem spowodowała, że tuż po studiach (marketing i zarządzanie – a jakże) od razu założyłem działalność gospodarczą. Wolność wyboru i decydowania o moich działaniach biznesowych spowodowała, że nie wahałem się ani chwili w kwestii “czy zostać przedsiębiorcą?”.

Możliwość prowadzenia biznesu pozwoliła mi nabyć doświadczenie i zdobyć wiedzę, którą z pozytywnym skutkiem mogę teraz stosować w praktyce.

W chwili obecnej utrwalam własną markę:

instruktor tenisa ziemnego – www.mandrzejewski.pl

oraz markę mojej narzeczonej:

fotograf - www.fotografia-atylka.pl

Dzięki połączeniu kilku rodzajów marketingu (marketing w internecie, marketing relacyjny, marketing szeptany itp.) marki te są już znacznie rozwinięte i pozwalają na stabilny rozwój biznesowy.

W swojej karierze doradzałem również wielu firmom, które cały czas z powodzeniem funkcjonują na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Do firm, z którymi współpracowałem należą:

-> Studio projektowe “Designio” -  www.designio.pl

->  Internetowy sklep spożywczy “E-szop” - www.e-szop.szczecin.pl

-> Film, montaż, reklama – “Mstudio” – www.mstudio.net.pl

Aktualnie oprócz prowadzenia dwóch marek głównych, skupiam się na rozwijaniu bloga o praktycznym marketingu – Marketingowa Moc. Wierząc głęboko w wartość tego projektu dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw będę w niego intensywnie inwestował czas, energię oraz moje pokłady kreatywności.

Podczas swojej kilkuletniej kariery przedsiębiorcy cały czas pogłębiam swoją wiedzę z dziedzin marketingu, psychologii społecznej, NLP i biznesu w ujęciu ogólnym.

Szkoliłem się między innymi u następujących specjalistów:

-> Piotr Majewski

-> Adrian Kołodziej

-> Mateusz Grzesiak (jestem licencjonowanym praktykiem NLP)

-> Łukasz Stokłosa

-> Piotr Michalak

Wiedza i umiejętności nabyte między innymi dzięki tym specjalistom pozwalają mi wierzyć, że materiały prezentowane Wam na blogu będą nowoczesne, praktyczne i wartościowe.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera