Jak znaleźć się wśród 2% najbardziej kreatywnych osób na świecie?

Kreatywne myślenie

Kreatywność to fajne słowo. Kojarzy się jednoznacznie pozytywnie i wiadomo, że to cecha, którą prawie każdy chciałby mieć.

Kreatywność to stan umysłu, który pozwala Ci wychodzić poza typowe ramy i tworzyć pomysły wyjątkowe, oryginalne i soczyście unikalne.

Problem w tym, że zarówno przedsiębiorcy jak i ludzie na etacie mają tendencję do wchodzenia w jednostajny tryb życia pt. wstaję rano, jem śniadanie, idę do pracy, załatwiam sprawy, wracam i jem obiad, oglądam telewizję, piję lampkę wina lub piwko i idę spać. Weekend mam wolny więc leniuchuję lub imprezuję.

Taki tryb życia wprowadza monotonię i usypia możliwości urozmaicania każdego dnia. Dlatego tak ważne jest regularne stymulowanie naszej kreatywności.

Dziś pokażę Wam prosty sposób dzięki któremu nie tylko przełamiecie rutynę, ale również dołączycie do grupy 2% najbardziej kreatywnych osób na świecie.

Posłuchajcie.

»»»

Na początku myślałem o tym, aby opisać Wam dokładnie tę genialną technikę słowami i umieścić przykładowe zdjęcia. Uznałem jednak, że najlepiej przedstawi Wam ją sam pomysłodawca czyli Brian Tracy.

Ci z Was, którzy czytają mnie już od jakiegoś czasu wiedzą, że daję Wam głównie wiedzę praktyczną, którą sam najpierw wypróbowuję. Gdy poznałem więc tę technikę, od razu zrobiłem ją na kartce papieru.

Jakie wnioski?

Dwa główne:

1) Wszystko co mówi Brian się sprawdziło.

2) To najlepsza i najskuteczniejsza metoda pobudzania kreatywności jaką kiedykolwiek poznałem.

Zobaczcie sami:

Dwie prośby do Was:

1) Zróbcie to ćwiczenie od razu!

2) Napiszcie w komentarzach jak Wam poszło. Jestem bardzo ciekawy czy mieliście podobne efekty jak ja:)

» » »

Życzę Wam, aby ta metoda została z Wami na długo. Ze mną zostanie na pewno:)

Od lat jestem pasjonatem nowoczesnego marketingu głoszącego zasadę „klient nasz partner” opartą na wzajemnym szacunku, uczciwej współpracy i „proponowaniu jakościowego produktu”, a nie jego wciskaniu na siłę. Jeśli czujesz, że przydałaby Ci się moja pomoc zajrzyj do działu doradztwo marketingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera