O autorze


Witaj, Michał Andrzejewski

Nazywam się Michał Andrzejewski i jestem autorem bloga “Marketingowa Moc”.

Od lat jestem pasjonatem nowoczesnego marketingu głoszącego zasadę “klient nasz partner” opartą na wzajemnym szacunku, uczciwej współpracy i “proponowaniu jakościowego produktu”, a nie jego wciskaniu na siłę.

Moja przyjaźń z marketingiem spowodowała, że tuż po studiach (marketing i zarządzanie – a jakże) od razu założyłem działalność gospodarczą. Wolność wyboru i decydowania o moich działaniach biznesowych spowodowała, że nie wahałem się ani chwili w kwestii “czy zostać przedsiębiorcą?”.

Możliwość prowadzenia biznesu pozwoliła mi nabyć doświadczenie i zdobyć wiedzę, którą z pozytywnym skutkiem mogę teraz stosować w praktyce.

W chwili obecnej utrwalam własną markę:

Dzięki połączeniu kilku rodzajów marketingu (marketing internetowy, marketing relacyjny, marketing szeptany itp.) marki te są już mocno rozwinięte i pozwalają na stabilny rozwój biznesowy.

W swojej karierze doradzałem również wielu firmom, które cały czas z powodzeniem funkcjonują na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Do firm i marek, z którymi współpracowałem należą:

-> Carstart – Szkoła nauki jazdy w Szczecinie

-> Anna Berg – Joga i pilates w Szczecinie

-> Adriana Zbrzeska PhotographyFotografia kobieca Trójmiasto

->  Internetowy sklep spożywczy “E-szop” - www.e-szop.szczecin.pl

-> Monika Bienik - Sesje noworodkowe i rodzinne Warszawa

-> Magdalena Łowkiet – Makijaż i stylizacja w Szczecinie

-> Blog wypiekowy – 100procentkalorii.pl

Aktualnie oprócz prowadzenia dwóch marek głównych, skupiam się na rozwijaniu bloga o praktycznym marketingu – Marketingowa Moc. Wierząc głęboko w wartość tego projektu dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw będę w niego intensywnie inwestował czas, energię oraz moje pokłady kreatywności.

Podczas mojej kilkuletniej kariery przedsiębiorcy cały czas pogłębiam swoją wiedzę z dziedzin marketingu, psychologii społecznej, NLP i praktycznego prowadzenia biznesu.

Szkoliłem się między innymi u następujących specjalistów:

-> Piotr Majewski

-> Adrian Kołodziej

-> Mateusz Grzesiak (jestem licencjonowanym praktykiem NLP)

-> Łukasz Stokłosa

-> Piotr Michalak

Wiedza i umiejętności nabyte między innymi dzięki tym specjalistom pozwalają mi wierzyć, że materiały prezentowane Wam na blogu będą nowoczesne, praktyczne i wartościowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera