Regulamin Bloga


Drodzy internauci,

Bardzo się cieszę, że odwiedziliście mój Blog. Jeśli zdecydujecie się aktywnie uczestniczyć w jego życiu i komentować posty weźcie pod uwagę następujące zasady:

1) “Marketingowa Moc” to Blog pełen pozytywnej energii, która ma sprzyjać szybkiemu i efektywnemu rozwojowi. Dlatego też wszelkim chronicznym narzekaczom, maruderom i krytykom mówię “to nie miejsce dla Was”. Wpisy tego typu osób, które nic nie wnoszą, a tylko psują atmosferę będą kasowane.

2) Dla osób odnoszących korzyści z komentowania mojego bloga (pozycjonerów, blogerów itp.) daję możliwość podania strony www (będzie interaktywna po kliknięciu w imię lub ksywkę) oraz dodatkowo wprowadziłem wtyczkę CommentLuv.

Wykorzystajcie te możliwości mądrze i inteligentnie. Nie umieszczajcie już dodatkowych linków w komentarzu chyba, że Was o to poproszę.  Nie podpisujcie się nazwą swojej firmy, produktu lub usługi (np. Blachodachówki X czy “nazwafirmy-Y”). Podpiszcie się imieniem, imieniem i nazwiskiem, ksywką lub ewentualnie imieniem plus nazwą firmy lub serwisu internetowego.  Skomentujcie tak, jakbyście chcieli mieć komentowane u siebie. Żeby nie było wątpliwości – wpisy typu “Świetny wpis, zapraszam do mnie” będą od razu kasowane.

Zastrzegam sobie również możliwość kasowania linków, które prowadzą do stron promujących działalność, która jest sprzeczna z moim systemem wartości i których nie chciałbym reklamować. Chodzi między innymi o: hazard, erotykę albo szybkie pożyczki z bardzo wysokim oprocentowaniem  (chwilówki).

3) Wpisy oraz materiały zamieszczone na Blogu przedstawiają moją interpretację wiedzy marketingowej. Nie używajcie jej więc do pisania prac magisterskich czy innych poważnych publikacji bo nie gwarantuję Wam odpowiedniego efektu. Gwarantuję Wam jednak, że wiedza ta odpowiednio użyta może dać Wam dobre efekty w stosowaniu praktycznego marketingu.

4) Fakt, że prowadzę marketingowy blog nie oznacza, że jestem jakimś marketingowym guru. Jestem przede wszystkim przedsiębiorcą, który dzięki wielkiej pasji i sporemu doświadczeniu jest gotów pomóc Wam w rozwijaniu działalności biznesowych.

5) Blog zawiera elementy reklamowe oraz rekomendacje produktów sprzedawanych za pomocą programów partnerskich. Mam jednak taką zasadę, że promuję rzeczy wartościowe, które najczęściej sam sprawdziłem w praktyce. Wasza decyzja i tak zawsze jest dobrowolna. Jak coś Wam się spodoba to zainwestujcie. Zyskacie zarówno Wy jak i ja.

6) Jeśli chcecie podzielić się ze mną opinią o tym blogu (pochwalić, konstruktywnie skrytykować, przedstawić nowe pomysły, zwrócić uwagę na niedociągnięcia itp) to śmiało piszcie do mnie wykorzystując formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: biuro@michalandrzejewski.eu

Wasza wartościowa opinia zawsze będzie dla mnie cenna.

Jestem pewien, że akceptując ten regulamin będziecie świetnie się bawić i rozwijać na Marketingowej Mocy. Ja ze swojej strony zrobię wszystko aby tak było.

Pozdrawiam,

Michał Andrzejewski – Autor bloga “Marketingowa Moc”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera