Prawdopodobnie najlepsza książka o marketingu

marketing-książka

Jestem w tym wieku, że idea gwiazdkowych prezentów, które są niespodzianką już dawno odeszła do lamusa. Teraz każdy prezent jest “kontrolowany” (no to co chciałbyś dostać?) i “użytkowy”. Bez wątpienia obdziera to święta z pełnej napięcia i podniecenia atmosfery, ale za to sprawia, że podarunki okazują się bardziej trafione.

Pomimo że mój prezent w postaci bonu do zrealizowania w Empiku był z gatunku tych mocno “spodziewanych”, nie zmniejszyło to mojego entuzjazmu, gdy dotarłem na stoisko z książkami o ekonomii. Miałem już kilka typów. Pozostawało tylko wybrać te najlepsze aby zmieścić się w cenie.

Mój wybór musiał się jednak zmienić, gdy znalazłem nową okładkę. Przeczytałem kilka wyrywkowych stron i już wiedziałem.

Mam przed sobą prawdopodobnie najlepszą książkę o marketingu w moim życiu.

»»»

“BezMarketing” Scott Stratten - ani tytuł ani autor nic mi nie mówiły. Nawet nie szeptały. Przeczytałem jednak w swoim życiu tyle książek, że już po kilku rzutach okiem wiem, czy warto jest zainwestować. W tę było warto.

“Bez Marketing” to książka, którą trzeba “czytać”, a nie “przeczytać”. Trzeba też mieć ją na półce i często do niej wracać. Są w niej np. rozdziały mające dwie strony, które skłonią Cię do godzinnych przemyśleń pt. “jak to wykorzystać u mnie?”

Nie będę Wam recenzował tej książki. Po prostu pójdźcie do księgarni i obejrzyjcie ją sami. Więcej szczegółów możecie poznać też tutaj.

Będziecie zadowoleni.

Artykuł wyszukany przez słowa kluczowe:

  • książka o marketingu
  • najlepsze książki do marketingu

Od lat jestem pasjonatem nowoczesnego marketingu głoszącego zasadę „klient nasz partner” opartą na wzajemnym szacunku, uczciwej współpracy i „proponowaniu jakościowego produktu”, a nie jego wciskaniu na siłę. Jeśli czujesz, że przydałaby Ci się moja pomoc zajrzyj do działu doradztwo marketingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera